Sık Sorulan Sorular
Kargom nerede görebilir miyim?
Evet tabii ki. https://fotomagnet.com/kargo-takip-dc15 sayfasından detaylara ulaşabilirsin. Siparişini, standart bir teslimatta 3-7 iş gününde adresine ulaştırıyoruz.
Siparişim ne zaman teslim edilir?
Siparişlerin 3-7 iş günü içinde teslim edilir. (Bazı bölgelerin teslimat şartları farklılık gösterebiliyor. Detaylı bilgi için Kargom Nerede linkine tıkladıktan sonra çıkan ekrandaki kargo şuben ile iletişime geçebilirsin.)
Kargo ücreti ne kadar?
Kargo hizmeti ücretsizdir
Hangi kargo şirketleri ile çalışıyorsunuz?
Amerika'ya DHL Avrupa'ya DPD ile gönderiyoruz.
Sipariş verdikten kaç gün sonra ürünler kargoya verilir?
Siparişini en fazla 2 iş günü sonrasında kargoya teslim ediyoruz.
Kargom elime ulaşmadı ne yapmalıyım?
Öncelikle siparişinin durumunu görmek için https://fotomagnet.com/kargo-takip-dc15 sayfasında Kargom Nerede linkine tıklamalısın. Çünkü kargo adrese gitmiş ve alıcıya ulaşamamış olabilir. Bu durumda siparişin, ilgili kargo şubesinde bekliyordur. :) Bu bekleme süresinin en fazla 3 gün olduğunu lütfen unutma. Tüm bu aşamaları kontrol ettikten sonra, siparişinden hala haber alamıyorsan, bizimle info@fotomagnet.com adresine mail atarak iletişime geçebilirsin.
Telefon veya tabletler için mobil uygulamanız var mı?
çok yakında olacak.. :)
Nasıl ödeme yapabilirim.
www.fotomagnet.com da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Kredi kartı güvenliği konusunda endişeliyim?
fotomagnet ailesi olarak kişisel verilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu yüzden oldukça güvenilir ve modern bir güvenlik sistemimiz mevcut. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen 256bit SSL güvenlik sertifikası kullanıyor ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.
Ürünler kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?
Ürünlerimiz özel ahşap kutularında gönderiliyor. Taşıma esnasında yaşanması mümkün her türlü sorun nedeniyle, ürünü teslim alırken gerekli kontrolleri yapmanı önemle rica ediyoruz. Kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık söz konusu ise kargo görevlisine hasar tespit tutanağı düzenletebilirsin.
Hangi ülkelere gönderim yapıyorsunuz?
Şuanda Amerika ve Almanya'ya gönderim yapıyoruz.


Fotoğraf yükle